Energetický management  

Se službou energetického managementu můžete výrazně snížit své náklady. Vybereme pro vás a zasmluvníme toho pravého dodavatele energií, zvolíme správnou strategii pro jejich nákup, nastavíme a budeme řídit rezervované kapacity příkonu u elektrické energie i plynu a díky on-line monitoringu energetického média zavčas zasáhneme v případě havárie.

Kontakt

V rámci spolupráce pro vás můžeme provést i analýzu vlivu spotřeb objektů v širších souvislostech. Rovněž poskytujeme konzultace a pravidelné zpravodajství ohledně aktuálního dění na energetickém trhu.

LC ENISYS  

Pro on-line sledování spotřeby energií, tedy elektrické energie, plynu a vody využíváme nástroje LC ENISYS. Tento software představuje účinnou prevenci překročení rezervované kapacity a s tím spojených sankcí. Na fakturační měřidla je umístěno zařízení, které sleduje aktuální spotřebu a vizualizuje ji v aplikaci.

LC ENISYS predikuje spotřebu do konce vyhodnocovacího období a v případě hrozícího překročení rezervované kapacity systém odesílá výstrahy odpovědné osobě (typicky správci budovy), který má dostatek času zareagovat na tento nestandardní stav.

Kontakt  

Napište nám

info@lcgrid.com

Zavolejte nám

+420 733 602 773